1. Představení systému pro realitky INEM

Představení nového systému pro realitky – INEM.

S tímto nástrojem budete schopni stanovit cenu jakékoliv nemovitosti a kdekoliv.

Práce se systémem je velice jednoduchá, intuitivní a efektivní. INEM vám stanoví cenu pro různé časové horizonty, zobrazí sezónní vývoj na realitním trhu a nabídne k nahlédnutí srovnávané nemovitosti.

2. Jak funguje popisový formulář

Ve videu se dozvíte, jakou strukturu má popisový formulář a jak funguje. Formulář je rozdělen do 4 popisových sekcí: adresa, povinné parametry, doplňující parametry a fotografie. Zadání parametrů oceňované nemovitosti netrvá více než 10 min.

Formulář je připraven tak, abyste mohli přesně popsat všechny oceňované typy nemovitostí.

Nezapomeňte vždy vyplnit nezbytné parametry pro validní výpočet.

3. Výpočet a změny srovnávaných nemovitostí

Výpočet je finální krok v rámci ocenění nemovitosti.

Naleznete zde přesné informace o sestaveném odhadu a také data z realitního trhu v daném segmentu.

Výpočtová část je logicky rozdělena na přehled o realitním trhu a na jednotlivé režimy prodeje, v rámci kterých naleznete detailní informace o srovnávaných nemovitostech.

V každém horizontu prodeje naleznete jiné srovnávané nemovitosti a můžete s nimi dále pracovat: přidat další, vyměnit za jinou nemovitost či odebrat ze srovnávaných nemovitostí. Při každé změně dojde automaticky k přepočtu.

4. Koeficienty - co to je? A jak fungují?

Koeficienty jsou jemný způsob, jak co nejvíce přiblížit oceňovanou a srovnávanou nemovitost. Jedná se o pokročilou techniku v oceňování nemovitostí. Není nezbytně nutné s nimi manipulovat.

Při práci s koeficienty doporučujeme řídit se popisky, které napomáhají se v ocenění zorientovat. Koeficienty lze upravit jen u povinných parametrů

 

5. Realman + INEM, odhady nemovitostí

Návodné video, jak funguje propojení systému Realman a systému INEM.

Uživatelé Realmanu mohou pomocí několika kliknutí ocenit zpracovávanou nemovitost. Vše se odehrává přímo v systému Realman, není potřeba přepínat mezi systémy.

Podívejte se na několik možností, jak v systému Realman nemovitost ocenit.