Pracujte s poptávkami po koupi lépe

hledani-nemovitosti-pro-kupce

Mnoho realitních kanceláří pracuje s poptávkami kupců relativně stroze a velice jednoduše – “buď si vyberete z něčeho, co máme nyní nabrané, nebo vám bohužel nemůžeme nic nabídnout”.

Díky INEMu ale můžete tuto praxi zásadně prohloubit – můžete vašim klientům nalézt nemovitosti, které se v minulosti neprodaly.

Nemovitostí, které se neprodaly, totiž vůbec není málo. Kvůli novým službám typu Bez realitky se totiž na trhu pohybuje mnoho nezkušených majitelů nemovitosti, kteří zkoušeli své nemovitosti prodat po vlastní ose a z nějakého důvodu (nejčastěji přemrštěná cena či neprofesionální jednání vůči kupcům) neuspěli.

Běžné jsou však i případy, kdy se nepodařilo nemovitosti prodat ani realitním kancelářím.

Důvodů mohlo být mnoho – špatná doba prodeje, jiné lepší nabídky, které se v té době objevily, tzv. profláknutí nemovitosti atd.

Nalézt v INEMu nemovitost, která se neprodala, je velice jednoduché. Stačí mít předplacený přístup do databáze, vyhledat v dané lokalitě nemovitosti splňující podmínky kupců a pak už jen hledat v katastru, zda se nemovitosti prodaly.

Pomoci by vám mohlo i instruktážní video, kde rozebíráme, jak poznat, zda byla nemovitost prodaná a jak se k ní hledá kupní smlouva.

Nejlepších výsledků v tomto ohledu dosáhnete s přístupem do databáze či s kombinovaným přístupem do systému pro realitky a do databáze.

Databáze nemovitostí
Systém pro realitky + databáze