Ohromte své klienty

realitni-maklerka-prekvapeni

Většina majitelů, kteří chtějí prodat či pronajmout své nemovitosti, dopředu dlouhodobě sleduje realitní trh, aby věděli, jakou transakční částku mají zvolit.

Proto až si vás jakožto realitní makléře pozvou na prohlídku své nemovitosti, vychrlí na vás věty typu “Vím, že se podobný dům prodával přes ulici za x korun” nebo “Menší byt v přízemí prodali za x korun, tedy můj musí mít mnohem vyšší hodnotu“.

Jejich informace jsou však často omezené, jelikož je čerpají z realitních portálů. Jen výjimečně využijí některou z relevantních služeb k vyhotovení odhadu nemovitosti.

S INEMem můžete jednoduše nemovitosti, na které vaši klienti odkazují, dohledat v databázi a s klientem celou transakci projít.

Často se stává, že informace, které klient má, nejsou zcela přesné a své rozhodnutí tak někdy může stavět tzv. na vodě.

Když nemovitosti dohledáte a případně k nim z katastru nemovitostí vytáhnete i kupní smlouvy, můžete skutečně získat dobrý benchmark pro transakci, kterou zrovna s klientem řešíte.

Na druhou stranu, pokud se ukáže, že se třeba nemovitost vůbec neprodala, nebo se prodala za mnohem méně, než klient uváděl, můžete ho těmito informacemi skutečně ohromit.

V tu chvíli totiž uvidí, že pracujete s mnohem přesnějšími daty a svému řemeslu skutečně rozumíte.

Nejlepších výsledků v tomto ohledu dosáhnete s přístupem do databáze či s kombinovaným přístupem do systému pro realitky a do databáze.

Databáze nemovitostí
Systém pro realitky + databáze