Ocenění pro dědické řízení – v INEM rychle a jednoduše

Realitní kanceláře jsou oslovovány s poptávkou po provedení odhadu obvyklé ceny nemovitostí v rámci dědického řízení. Pro klienta je tato varianta jednodušší a levnější než úplný znalecký posudek zpracovaný znalcem.

Realitní makléř po shromáždění nezbytných podkladů na podkladě znalostí realitního trhu, informací z cenových map, z katastru nemovitostí a porovnáním nabídkových cen obdobných nemovitostí vyhotoví žádané ocenění.

Systém INEM umožní všechny tyto činnosti provézt velmi rychle a jednoduše.

Po zadání informací o oceňované nemovitosti připraví do dokumentu formálně i obsahově bezchybný popis nemovitosti, nalezne nejpodobnější nemovitosti, ke kterým má realitní makléř přesné informace o vývoji nabídkové ceny nebo dokonce informaci o prodejní ceně.

Původně byl INEM vyvinut pro účely znalecké práce a díky dlouhému vývoji a zpětnému testování je již sám schopen ve většině případů provézt porovnání oceňované nemovitosti oproti souboru porovnávaných a navrhnout ocenění dané nemovitosti.

Je samozřejmě ale stále možné cenové porovnání upravit, protože výpočetní procesy nejsou schopny plně nahradit odbornou expertízu. 

Systém INEM pro realitky vám tak již v rámci základního předplatného umožní dosáhnout nesmírné úspory času a dodržet optimální způsob ocenění nemovitosti. Podklady máte na jednom místě, realizované ceny získáte zdarma přímo z databáze nebo můžete poměrně jednoduše stáhnout kupní smlouvy z katastru přímo v INEM.

Vyzkoušejte tedy i tuto funkcionalitu našeho systému a pracujte s nejlepšími dostupnými nástroji pro vaši práci.

K využití této funkce je možné využívat základní přístup do INEMu – Systému pro realitky.

Systém pro realitky